قالب میهن پرس به طور کامل با افزونه المنتور سازگاری دارد و برای صفحه سازی می توانید از این صفحه ساز استفاده کنید. به منظور سهولت کار شما همراه با قالب میهن پرس افزونه ای به نام Mihanpress Elementor Addons ارائه می شود که شامل تعدادی المان حرفه ای است که به طور اختصاصی برای قالب میهن پرس طراحی شده است.

برای طراحی صفحه اصلی ابتدا به داشبورد وردپرس خود مراجعه کنید و یک برگه ایجاد کنید. سپس از بخش “ویژگی های برگه” قالب برگه را روی “صفحه اصلی” قرار دهید و سپس با کلیک بر روی دکمه “ویرایش با المنتور” اقدام به طراحی صفحه نمایید.

برای استفاده از المان های میهن پرس حتما باید افزونه Mihanpress Elementor Addons را فعال کرده باشید. پس از فعالسازی این افزونه بخشی به نام “میهن پرس” به المان های المنتور اضافه می شود که شامل المان های قالب میهن پرس است.

همچنین علاوه بر المان های اختصاصی برخی تنظیمات اضافی نیز به المان های المنتور اضافه شده است که شامل :

  • افکت ذره ها برای بخش (سکشن)
  • پس زمینه شکل گونه برای بخش (سکشن)
  • بیش از ۱۲ استایل اضافه برای المان دکمه که از قسمت “نوع” قابل دسترسی هستند.
  • استایل نگه دارنده ویدئو که برای المان تصویر قابل استفاده است.

نکته مهمی که باید توجه داشته باشید این است که دموی قالب میهن پرس کاملا توسط این افزونه ساخته شده است و به هیچ وجه از افزونه های دیگر و حتی المنتور پرو استفاده نشده است.

پس از تکمیل طراحی صفحه دلخواه خود کافی است ابتدا آن را ذخیره کنید و سپس با مراجعه به بخش تنظیمات» نوشتن آن را روی صفحه اصلی قرار دهید.